Echa o ludziach regionu

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo Drawy” zaprasza do wspólnego redagowania numeru specjalnego gazety „Echa znad Drawy i Gwdy”.
Wokół nas żyją ludzie niezwykli, z prawdziwymi pasjami, tacy, którzy zajmują się czymś wyjątkowym. Często są to na co dzień zwykłe osoby – nasi znajomi, sąsiedzi, osoby mijane na ulicy. Warto o takich osobach opowiadać. Zapraszamy do wspólnego redagowania specjalnego wydania „Echa znad Drawy i Gwdy” o ludziach naszego regionu. Podzielcie się z nami ciekawymi historiami o ciekawych ludziach . My też chcemy je poznać. Forma artykułu jest całkowicie dowolna – może to być wywiad, esej, reportaż. Jedynym ograniczeniem jest miejsce. Ludzie o których będziecie pisać muszą być blisko nas, czyli powinni być to mieszkańcy terenu działania naszego Partnerstwa.
Nie bójcie się spróbujcie swoich sił w pisaniu i redagowaniu gazety która jest przecież dla Was i o Was. Autorami mogą być zarówno dorośli jak i dzieci.
Na artykuły wraz ze zdjęciami czekamy do 20 października b.r. Najciekawsze zostaną opublikowane we wspomnianej gazecie, a ich autorzy otrzymają specjalne upominki. Materiały prosimy przesyłać drogą elektroniczną na adres: biuro@partnerstwodrawy.org 

Zapraszamy!!!