Tegoroczne Gminne Święto Plonów odbyło się dnia 5 września br. w miejscowości Nobliny. Organizatorami imprezy byli: sołectwo Nobliny, Centrum Kultury i Rekreacji w Bornem Sulinowie oraz Urząd Miejski w Bornem Sulinowie. Dożynki rozpoczęto Polową Mszą Świętą odprawioną w intencji rolników i mieszkańców gminy.