Amatorski Turniej Piłki Siatkowej

Marzec, w kalendarzu imprez sportowych jest miesiącem przejściowym pomiędzy zajęciami w halach sportowych, a zajęciami na świeżym powietrzu. Co roku w Hali Centrum Kultury i Rekreacji w Bornem Sulinowie organizowany jest Amatorski Turniej Piłki Siatkowej. Tak też się stało 16 marca br. Wspólnie z Klub Sportowy Orlik Borne Sulinowo zorganizowany został turniej, który był swoistym zakończeniem sezonu halowego w Bornem Sulinowie.

Imprezę otworzyli burmistrz Bornego Sulinowa – Pani Dorota Chrzanowska oraz animator sportu/ prezes klubu Orlik – Pan Piotr Gałka. Do turnieju przystąpiło 6 drużyn z: Bornego Sulinowa, Czaplinka, Szczecinka, Człuchowa i Sępólna, które zostały podzielone na dwie grupy drużynowe.

W grupach rozegrano mecze system każdy z każdym. Po fazie grupowej odbyła się faza pucharowa, a po jej zakończeniu klasyfikacja końcowa wyglądała następująco:
I miejsce „Stalex” Czaplinek
II miejsce „Rich – Trans” Czaplinek
III miejsce „Amstel” Sępólno

Najlepsze drużyny otrzymały pamiątkowe puchary, a na wszystkich czekał pyszny, ciepły posiłek. Dziękujemy zawodnikom za prawdziwą, sportową atmosferę fair play. Za obsługę sędziowską zawodów odpowiadał animator sportu.

Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Barbary Krosman za pomoc w organizacji turnieju.

Zapraszamy za rok!