„Mila Radości dla Niepodległości” za nami !

104. rocznica Odzyskania Niepodległości uczczona radośnie w Bornem Sulinowie już za nami. Po raz 6 biegacze z kilku powiatów zaufali organizatorom i licznie potwierdzili swój udział w imprezie.

Chwilę przed startem wspólną rozgrzewkę poprowadziła instruktorka ZUMBY – Pani Barbara Krosman, następnie Burmistrz Bornego Sulinowa – Pani Dorota Chrzanowska po ciepłych słowach powitania i odliczaniu oddała symboliczny wystrzał do startu. Mimo nierozpieszczającej pogody publiczność dopingowała radośnie biegaczy na dystansach 4,2 i 8,4 km.

O bezpieczeństwo zawodników zadbały służby, na które zawsze możemy liczyć: Policja i Straż Miejska z Bornego Sulinowa, Ochotnicza Straż Pożarna z Łubowa, Ochotnicza Straż Pożarna w Juchowie, Ochotnicza Straż Pożarna Miasta Bornego Sulinowa, Ochotnicza Grupa Ratownicza Tadmed Szczecinek.

Wodę na trasie i mecie tradycyjnie podawali wolontariusze z Ogólnokształcące Liceum im. Bohaterów Oflagu IID z Bornego Sulinowa.

Zaszczycili nas również swoją obecnością radni Rady Miejskiej: Pani Joanna Grosicka, Pani Izabela Jadwiżyc oraz Pan Dariusz Palicki, a także Przewodniczący Rady Miejskiej – Pan Mariusz Gorgol, który dokonał oficjalnej dekoracji zwycięzców. Składamy również wielkie podziękowania dla ULKST Borne Sulinowo i sklepu Wabi-Market z Bornego Sulinowa.

Zapraszamy do oglądania obszernych foto i video relacji na GRYF.tv

Wszystkim, którzy tego dnia świętowali razem z nami serdecznie dziękujemy! 🙂🏃‍♀️🏃‍♂️❤️❤️